Fikirlerinizi Gerçeğe Dönüştürüyoruz

Sizlere Yönelik Çözümlerimiz İle Fikirlerinizi Gerçeğe Dönüştürüyoruz

Ücretsiz Teklif Alın! 24 saat içinde tekrar iletişime geçeceğiz

Sunduğumuz BazıHizmetler

Tüm Hizmetlere Göz At
Web Tasarım Hizmeti
Yeni Nesil Teknolojilerle, Kurumsal Web Sayfalarınızı Hayata Geçiriyoruz.
Referanslara Göz At
Seo Hizmeti
Arama Motoru Optimizasyonu hizmetimiz İle Web Sayfalarınızı İlk Sayfaya Taşıyoruz.
Referanslara Göz At
Mobil Uygulama Hizmeti
Yeni Nesil Teknolojilerle, Mobil Uygulamalarınızı Hayata Geçiriyoruz.
Referanslara Göz At
Butik Proje Hizmeti
Yeni Nesil Teknolojilerle, İhtiyaçlarınız Doğrultusunda Projeler Geliştiriyoruz.
Referanslara Göz At

150+

Yapılan Projer

65+

Memnun Müşteri

26

Ekip

8

Yılı Aşmış Deneyim

CLRSOFT Hakkında

8 seneyi aşkın tecrübemiz ile internet dünyasında her sektöre online çözümler sunmayı amaçlayan CLRSOFT, dünya çapında faaliyet göstermektedir.
İstanbul ve İstanbul’un çevre illerinde genel anlamda yoğun çalışan CLRSOFT, Türkiye’nin birçok il ve ilçesinde de kurumsal çözümler ve danışmanlık hizmeti vermektedir.
CLRSOFT, web siteniz için ihtiyaç duyduğunuz tasarım, yazılım, seo ve danışmanlık hizmetlerini sunarak sizlere en iyi hizmeti vermeyi amaçlamaktadır.
Daha Fazlası

CLRSOFT Teknoloji

Tecrübeli ve dinamik ekibimiz ihtiyaçlarınız doğrultusunda en güncel teknolojiler ile beraber sizlere çözüm önerileri sunmaktadır.
  • En Güncel Teknolojiler
  • Profesyonel UI UX Çalışması
  • İhtiyacınıza Yönelik Çözümler
  • 7/24 Özel Destek
Projeler & Kullanılar Teknolojiler

CLRSOFT Günlüğü

Tüm Yayınlar

Sık Sorulan Sorular

Şirket, ofis vb. olan kuruluşlarda gerek iş takibi gerekse müşteri takibinin yapıldığı sisteme Crm yazılımı denilmektedir. Crm sistemi, müşteri taleplerinin ve iş takiplerinin yapılabilmesi için oldukça önemlidir. Crm sisteminin içerisinde müşterilerin şirket tarafından ihtiyacı olan bilgileri yer almaktadır.

Şirketler kendi ihtiyaçları doğrultusunda çalışma arkadaşlarının eforunu arttırmak için özel yazdırmış oldukları crm’leri kullanır. Crm’ler şirketlerde hem iş akışının doğru şekilde işlemesine hem de müşteri, personel işlemlerinin takibini ve raporunu elde edebilmek için önemlidir.

İnternet sayfasının Google tarafından tanınarak üst sıralarda yer almasını sağlayan çalışmalardan biri Seo çalışması olmaktadır. Seo, tamamen organik olarak yapılan çalışmadır. Bu sebeple de belirli süre Seo çalışması yapılan internet sayfası, üst sırada yer alır ve bu yerini kalıcı hale getirir.

Seo teknikleri oldukça detaylı bir kapsam içerisinde yer alır. Fakat seo çalışması yapılırken en temel iki ayrıntı; site içi seo çalışması ve site dışı seo çalışması olmaktadır. Site içi ve site dışı seo çalışmalarının alt kolları ve bunlara göre düzenlenen çalışmaları da olmaktadır.

En iyi seo çalışmasının yapılabilmesi için bütün etkenlerin tamamen organik şekilde yapılması gerekmektedir. Yani seo çalışmasında yapılan hiçbir etken başka bir sitede yer almamalıdır.

Seo geliştirilmesine dair yapılabilecek pek çok işlem vardır. Doğru url adres seçimi, sayfalara eklenen Seo başlıkları ve meta açıklamaları, bağlantı metinlerinin kullanılması, kaliteli görsel kullanılması, site analizi, düzenli Seo çalışması yapılması sadece bunlardan birkaç tanesidir.

Seo kuralları Google tarafından belirlenmektedir. Google tarafından belirlenen kurallar yine aynı şekilde Google tarafından değişikliğe uğrayabilir. Bu sebeple de en güncel Seo kurallarının uygulanabilmesi için sürekli olarak Google gelişmelerinin takip edilmesi gerekmektedir.
Daha Fazlası

İş Potansiyelinizi Şimdi Değerlendirin ve Daha Büyük Başarı İçin Fırsatlar Bulun

Beraber Çalıştığımız Bazı Müşteriler