İçerik Hizmetleri Nedir

Anasayfa » İçerik Hizmetleri Nedir

İçerik Hizmetleri Nedir

İçerik Hizmetleri Nedir

İçerik hizmeti nedir sorusunun cevabını makalemizin devamını okuyarak öğrenebilirsiniz.

İçerik, hedef kitlesini etkileyecek şekilde birbirleri ile ilgili cümle ve görsellerin, belirli bir konu çerçevesinde bir araya getirilerek, bir bütün olarak sunulmasına verilen isimdir.

İçerik Hizmeti Neden Önemlidir

İnternet sitelerinizin Arama Motorları tarafından fark edilip üst sıralarda yer almasını istiyorsanız, Arama Motorlarının size koyduğu kurallara uymak zorundasınız. Bunun içinde seo kurallarına göre içerikler üretmeniz gerekmektedir. Seo nedir konusuna buradan ulaşabilirsiniz. Çünkü seo kurallarının ilk maddesi özgün yazılmış içeriktir.

Unutmayın özgün yazılmamış, başka bir siteden kopyalanmış her içerik, arama motorları tarafından tespit edilir ve sitenizin gerilemesine yani alt sıralara düşmesine neden olur.

Arama motorları, sürekli güncellenen sitelere öncelik verir ve ilk onları tespit eder. Sitenizin içerisindeki içeriklerin sürekli yenilenmesi ve yenilerinin eklenmesi gerekmektedir. Çünkü hedef kitleniz sürekli yenilenen bir sitede dolaşmayı tercih edecektir.

Seo (arama motoru optimizasyonu), müşterilerimize sunduğumuz hizmetlerin en önemlisidir. Uzman kadromuz tarafından yapılan seo işlemleri sayesinde, siteniz kısa sürede arama motorları tarafından tanınacaktır. Düzenli ve düzgün bir şekilde yapılan seo işlemleri, sitenizin üst sıralarda çıkmasını sağlayacaktır.

Google, doğru ve seo kurallarına göre yazılmış özgün makaleyi hemen algılayabilecek yapay zekaya sahip bir arama motorudur.

Google’da çalışan üst düzey yöneticiler dahil hiç kimse sıralamayı elle müdahale ederek yükseltemez. Bunun için seo alanında uzman kişilerin sürekli çalışma yapması gerekmektedir. Size bunu hemen yapacaklarını söyleyen kişilere asla itibar etmeyin. Bu konuda kendinizi alanında profesyonel kişilere teslim etmenizi öneririz.

Yukarıda da belirttiğimiz gibi Google, çok büyük yapay zekaya sahip bir arama motorudur. Onu asla kandırmanıza izin vermez. Google, kopya içeriği tespit eder ve spamlar. Sitenizin işaretlenmemesi ve spama alınmaması için, sitenin içeriğinde anlamlı ve tamamen özgün yazılmış makalelerin yer alması gerekmektedir. Böylece sistem, sitenizin dolu ve listelenmeye uygun olduğuna karar verir. Sitenizin indekslenmesini istiyorsanız, sitenizin içerik yönetimini seo uzmanlarına teslim etmelisiniz.

İçerik hizmetleri nedir? İçerik yönetimi, sadece özgün yazılmış makaleden ibaret değildir. Özgün hazırlanmış video, yine aynı şekilde özgün seçilmiş fotoğraf, logolar gibi bütünlük oluşturan tüm ögeler de içerik yönetimi kapsamına girmektedir.

By |2019-10-21T07:23:40+00:00Ekim 21st, 2019|blog|0 Comments

About the Author:

Leave A Comment