CLRSOFT

Butik Proje

Butik projenizin özel dokunuşunu keşfedin! Eşsiz tasarımlar, özgün konseptler ve dikkat çekici detaylarla projenizi ön plana çıkarın. Bizimle birlikte, butik projenizin özgünlüğünü vurgulayın ve başarıya ulaşın. Size özel çözümlerimizle projenizi unutulmaz kılın!

İşletmenizi Bir Üst Seviyeye Çıkarın

Tecrübeli ve profesyonel ekibimiz sizlere uygun strateji ile işletmenizi rakiplerinizde üst seviyelere çıkarın

En İyi Hizmetlerimizi Keşfedin

Stratejimiz, iş için olağanüstü SEO ürettiğimizden emin olmak için sürekli gelişmeyi içerir.

Bazı Projelerimiz

Tüm Projelerimiz
Avukat Merve ARI
Web sayfası & UI/UX & SEO Hizmeti
Avukat Merve ARI müşterimiz için tasarlamış olduğumuz web sayfasının yapımından sonra da müşterimiz ile beraber seo çalışmalarımızı gerçekleştiriyoruz.

e-Commerce Dashboard

website design & develoment
Trust our top minds to eliminate workflow pain points, implement new tech & app.
Arı Hukuk Bürosu
Web sayfası & UI/UX & SEO Hizmeti
Arı hukuk bürosu müşterimiz için tasarlamış olduğumuz web sayfasının yapımından sonra da müşterimiz ile beraber seo çalışmalarımızı gerçekleştiriyoruz.
Yağcı & Yağcı Hukuk Bürosu
Web sayfası & UI/UX
Yağcı & Yağcı Hukuk Bürosu müşterimiz ile beraber UI/UX tasarım çalışması sonrasında web sayfası çalışmamız ile beraber web sayfasını hayata geçirdik.
Aday Gelişim
Web sayfası
İstanbul gelişim üniversitesi Aday web sayfası'nın hazırlanmış olan tasarımlarının kod'a dökülmesi hizmeti gerçekleştirilmiştir.
Bosphorus Tour
UI/UX & SEO Hizmeti
Bosphorus tour müşterimiz UI/UX hizmetimizin yanında seo çalışmalarımızı gerçekleştirdik.
Frezya Çiçekcilik
Web sayfası & UI/UX Hizmeti
Frezya çiçekcillik müşterimiz ile beraber UI/UX tasarım çalışması sonrasında web sayfası çalışmamız ile beraber web sayfasını hayata geçirdik.
Gateway
UI/UX & SEO Hizmeti
Gateway müşterimiz UI/UX hizmetimizin yanında seo çalışmalarımızı gerçekleştirdik.
Kervan Pazar
UI/UX & SEO Hizmeti
Kervan Pazar müşterimiz UI/UX hizmetimizin yanında seo çalışmalarımızı gerçekleştirdik.
Laperla Güzellik Merkezi
Web sayfası & UI/UX & SEO Hizmeti
Laperla Güzellik Merkezi müşterimiz için tasarlamış olduğumuz web sayfasının yapımından sonra da müşterimiz ile beraber seo çalışmalarımızı gerçekleştiriyoruz.
Türkeri İnşaat
Web sayfası & UI/UX
Türkeri İnşaat müşterimiz ile beraber UI/UX tasarım çalışması sonrasında web sayfası çalışmamız ile beraber web sayfasını hayata geçirdik.
Seldora Vip Güzellik Merkezi
Web sayfası & UI/UX & SEO Hizmeti
Seldora Vip Güzellik Merkezi müşterimiz için tasarlamış olduğumuz web sayfasının yapımından sonra da müşterimiz ile beraber seo çalışmalarımızı gerçekleştiriyoruz.
Varlık Evim
Butik Proje & UI/UX
Varlık Evim müşterimiz için şirket yönetimini kolaylaştıracak CRM projesini geliştirdik.
Alutec Metal
Butik Proje & UI/UX
Alutec Metal müşterimiz için şirket yönetimini kolaylaştıracak CRM projesini geliştirdik.
Güldemir Tekstil
Web sayfası & UI/UX & SEO Hizmeti
Güldemir Tekstil müşterimiz için tasarlamış olduğumuz web sayfasının yapımından sonra da müşterimiz ile beraber seo çalışmalarımızı gerçekleştiriyoruz.
Pars Analitik
Web sayfası & UI/UX
Pars Analitik müşterimiz ile beraber UI/UX tasarım çalışması sonrasında web sayfası çalışmamız ile beraber web sayfasını hayata geçirdik.
SEO Hizmetiniz
Web sayfası & UI/UX & SEO Hizmeti
SEO Hizmetiniz müşterimiz için tasarlamış olduğumuz web sayfasının yapımından sonra da müşterimiz ile beraber seo çalışmalarımızı gerçekleştiriyoruz.

Neden CLRSOFT'u Seçmelisiniz?

Dinamik ve tücrübeli ekibimiz ile beraber sizlere en iyi hizmeti sağlıyoruz.
  • Uygun Fiyat

    En uygun fiyata en iyi hizmeti alma garantisi sunuyoruz.

  • Tecrübeli & Profesyonel Ekip İle Çalışma

    Tecrübeli ve profesyonel ekip arkadaşlarımız ile sizlere en iyi hizmeti sağlıyoruz.

  • 7/24 Özel Destek

    Sizlere sunduğumuz hizmetler kapsamında ekibimiz her sorunuzu dilediğiniz vakitte cevaplıyor.

Beraber Çalıştığımız Bazı Müşteriler

10 +

Yılı
Aşkın Tecrübe

87

Tamamlanan
Proje

127

Memnun
Müşteri

Güncel Yayınlarımız

Butik Proje

Butik proje, paket halinde hazırlanan yazılım projeleri arasında yer almaktadır. Bu proje içeriğinde; firmanıza uygun şekilde düzenlenen kurumsal analitik yapıya uygun web tabanlı, yazılım, otomasyon, ara yüz tasarımları vardır.

Butik projelere başlanmadan önce firmanın ihtiyaçları analiz edilir ve çözüm yolları belirlenir. Belirlenen çözüm yollarının uygulanmasıyla birlikte proje sunuma hazır şekle getirilir. Sunum sonrasında proje hayata geçirilir fakat işlemler son bulmaz. Sonrasında da yapılan uygulamalı işlemlerle projenin daimi olarak gelişme içerisinde olması sağlanır. Bu etken butik projelerin en avantajlı unsurudur.

Butik projelerin bir diğer ve çok önemli avantajı da, firmanın mahremiyetidir. Tamamen firmaya özel olarak uygulanmış olan kod yazılımları ve alt yapı çalışmalarıyla tüm veriler güven altında tutulur. Esnekliklere uygun olarak dizayn edilen butik proje sayesinde, firmanızın ihtiyaçları tam anlamıyla karşılanır. Bu projelerde işletme maliyeti de oldukça düşük olarak belirlenmektedir.

Butik Yazılım

Sektörlerdeki gelişmeler ve seçeneklerin çoğalmasıyla birlikte, rekabette hızla yoğunlaşmaya başlamıştır. Günümüzde de en yaygın firma tanıtımının internet aracılığıyla yapılmakta olduğunu düşünürsek, butik yazılımın bu devrede oldukça işe yaradığını belirtebiliriz.

Firmalar sektördeki gelişmelerin içerisinde yer alarak tanıtımlarını yapmayı ve müşteri potansiyellerine ulaşmayı hedefler. Bu sebeple de pek çok firma, butik yazılım yapılmasını tercih etmektedir. Butik yazılım, firmaya özel olarak tasarlanarak yapılan düzenlemeleri bünyesinde barındırdığı için firmanın rakiplerinden daha önde olmasını sağlar.

Butik proje (yazılım) terimi, özel yazılım olarak da bilinmektedir. Özel yazılım, işlevsellik sunar ve pratik çözümler üreterek web sayfasını daimi olarak desteklemektedir.

Butik Yazılım Geliştirme

Yazılım dünyasında en önemli işlemlerden biri de, projelerin geliştirilebilir olmasıdır. İş hayatında talep ve arzlar hızla yükselmektedir ve firmalarında rekabete uyum sağlayabilmesi için gelişimin içerisinde yer alması gerekir.

Web sayfasının oluşturulma ve yapım aşamasındaki düzenlemeler, gelişime elverişli olarak tasarlanmalı. Böyle yapılmayan projelerde de sonrasında yapılan işlem uygulamalarıyla, geliştirmeler yapılır.

Paket çözümler içerisinde yer alan; sürüm geçişi, uzun termin, özel proje maliyeti vb. durumlarda ortaya çıkan sorunlar nedeniyle firmalar butik çözüm yoluna başvururlar. Butik yazılım geliştirme uygulamasıyla; kullanıcı dostu ara yüz tasarımı, teknolojik gelişmelere uyumlu web sayfası dizaynları yapılır.

Bizimle İletişime Geçin

Talebinizi aldıktan sonra 24 saat içinde tekrar iletişime geçeceğiz

* Alanlar zorunludur.