CLRSOFT - Mobil Uygulama Hizmeti

Hayalinizde ki Mobil Uygulamaya Bizimle Çalışarak Hayata Geçirin

Profesyonel ekibimiz ile hayalinizde ki mobil uygulamayı hayata geçiriyoruz

CLRSOFT - Mobil Uygulama

Bazı Hizmetlerimiz

Güçlü Güvenlik
ve Altyapı
İsteklerin Detaylı
Analizinin Çıkarılması
En Güncel
Teknolojiler
Kullanıcılaraı
Bildirim Gönderimi
UI UX
Çözümleri
CLRSOFT - Mobil Uygulama

Neden CLRSFOT?

Dinamik ve tücrübeli ekibimiz ile beraber sizlere en iyi hizmeti sağlıyoruz.

  • Uygun Fiyat
  • 7/24 Özel Destek
  • Son Teknoloji Kulanımı
CLRSOFT - Mobil Uygulama

Popüler Uygulamalar ile Entegrasyon

İhtiyaçlarınız doğrultusunda popüler uygulamalar ile entegrasyon hizmeti sağlıyoruz.

Mobil Uygulama

Mobil uygulama; tablet bilgisayar, akıllı cep telefonu, akıllı saat vb. gibi mobil cihazlarda çalışması için tasarlanmış yazılım uygulamasıdır. Mobil uygulamalar, Android ve İOS sistemleerinde çalışabilecek şekilde tasarlanıp kodlanmalıdır. Doğru kodlama yapılırsa talep edilen her uygulama, APP Store ve Google Play Store platformlarında erişime sunulabilir.

Akıllı telefon, tablet, akıllı saat vb. teknolojik cihazların kullanım sıklığının artmasıyla birlikte, uygulamalarda yapılan yeniliklerde artışa geçmiştir. Yazılım ekipleri kullanılan cihazlarda yetersiz olarak buldukları uygulamaları, kullanılan cihazların mobil işletim sistemlerine uygun şekilde kodlayarak uygulama platformlarında erişime sunmaktadırlar.

Mobil uygulamalar, kullanıcı talepleri göz önünde bulundurularak düzenlenir. Uygulamaların düzenlenmesi ve geliştirilmesi aşamalarında doğru yazılım dili kullanılmalıdır. Eksik veya hatalı yazılım dili kullanıldığında, mobil uygulamalar kullanıma elverişli olamaz ve kullanıcı memnuniyeti sağlanamaz.

Profesyonel Mobil Uygulama

Kaliteli ve planlı şekilde yapılan mobil uygulamalar kullanıcılara oldukça büyük avantajlar sağlamaktadır. Son yıllarda ilerleyen teknolojiyle birlikte platformların kısa uygulamaları da, teknolojik aletlerde yerini hızla almıştır.

Yapılan araştırmalara göre en çok bankacılık sektöründeki mobil uygulamalar cep telefonlarına indirilmiştir. Bunun yanı sıra eğlenceli vakit geçirmek isteyenler pek çok farklı oyun uygulamalarını da indirmişlerdir.

Mobil uygulamalar, kısa sürede istenilen ve uygun olan teknolojik ürüne indirilebilir. İndirme işlemi yapılan platformlarda; bankacılık, eğlence ve oyun, yemek, gezme, eğitim programları, sohbet alanları vb. diğer pek çok uygulamaya ulaşım sağlanabilir. İstenilen uygulamanın indirim işlemi yapılır ve kullanılan teknolojik üründe kısa yol olarak yerini alır.

Mobil Uygulama Yazılımı

Mobil uygulamaların geliştirme dilleri oldukça fazla seçeneğe sahiptir. Günümüzde en fazla kullanılan dilleri belirtecek olursak;

Java program dili: 1995 yılından itibaren kullanılmaya başlayan bu dil pek çok cihaza uyumludur. Kütüphane dili karışık olmasına rağmen, Google tarafından halen desteklenmekte ve kullanılmaktadır.

Swift programlama dili: Bu program dili 2014 yılında geliştirilmiştir ve macOS ve İOS uyumlu uygulamaların geliştirilmesi için piyasada yer almıştır.

React native programlama dili: 2015 yılında Facebook tarafından piyasaya sürülmüştür. Bu programla geliştirilen uygulamalar Android ve İOS tarafından kodlara çevrilebilir.

Flutter programlama dili: Program 2017 yılında Google tarafından geliştirilmiştir ve açık kaynak koda sahip olmaktadır.

CLRSOFT - Mobil Uygulama

Desteğe mi İhtiyacınız Var?

CLRSOFT SEO/Adwords İçin En İyisi
  • BÜYÜKŞEHİR MAHALLESİ CUMHURİYET CADDESİ EKİNOKS REZİDANS E2-BLOK KAT:3 DAİRE:15 BEYLİKDÜZÜ/ İSTANBUL
  • +90 506 065 86 61
  • [email protected]
Bülten
En son güncellemelerden ve indirimlerden haberdar olmak için lütfen abone olun.
© 2022 Copyrights by CLRSOFT Tüm Hakları Saklıdır.